Tomu sa povie prekvapenie! V seriáli Mama na prenájom čakajú na divákov poriadne zvraty. V najbližšej časti sa síce schyľuje k plánovanému obradu, avšak úplne iného páru. 

Lucia Tomanová (Monika Szabó) bola rozhodnutá vziať si za manžela Oskara (Richard Autner), ktorý jej opäť pomotalal hlavu. Na poslednú chvíľu si to však rozmyslí a od životnej udalosti dá ruky preč.

Kto si ale konečne povie áno, sú Martin (Adam Bardy) a Naďa (Martina Zábranská). Dvojica sa o svadbe rozprávala už neraz, avšak túžba po adopcii ju posunie míľovými krokmi vpred. Od pani úradníčky sa totiž dozvedeli, že sobáš by im mohol celú situáciu uľahčiť. Ako manželia by mali totiž oveľa vyššiu šancu dostať sa k vytúženému dieťatku.

Snúbenci preto neváhali a lásku sa rozhodli spečatiť. Keďže pôjde iba o civilný obrad, na ktorom bude okrem Martina a Nadi iba Hanka, nevesta si oblečie netypické svadobné šaty. Budúca pani Tomanová si zvolila kúsok blízky svojmu srdcu. Diváci ju uvidia v krvavočervených šatách, ktoré mala na sebe v deň, kedy sa stala súčasťou rodiny Tomanovcov.

Zdroj/Foto: Voyo, Markiza.sk, Instagram/mamanaprenajom.markiza