Len 18-ročná žena prišla vo štvrtok o život za zvláštnych okolností. Potom, ako sa jej rapísne zhoršil stav, k nej bola privolaná rýchla zdravotná pomoc. Záchranári ju prevážali z parkoviska, kam ju doviezol známy (46). Na povrch však vyplávali nové, šokujúce odhalenia!

Vo štvrtok otriasol Banskou Bystricou prípad 18-ročnej ženy, ktorá zomrela pri prevoze do nemocnice. Nadránom sa jej zdravotný stav výrazne zhoršil a známy (46), u ktorého v tej chvíli bola, ju naložil do auta a viezol do nemocnice. Počas cesty zavolal záchranku, s ktorou sa stretli na parkovisku v časti Uhlisko.

V tej chvíli však už mladá žena nejavila známky života a na miesto bol privolaný súdny lekár, ktorý nariadil vykonať pitvu. Viac informácii, ako aj presná príčina úmrtia budú známe až po výsledkoch z pitevnej správy.

Podľa najnovších a šokujúcich informácii Nového Času však mala dievčina údajne užiť v osudný deň drogy. Zomrieť tak mala po predávkovaní toxickou látkou, ktorou mohol byť pervitín. Hovorkyňa KR PZ Banská Bystrica Mária Faltániová nám napokon potvrdila, že podľa predbežných výsledkov súdnej pitvy zomrela mladá žena pravdepodobne na následky intoxikácie a do vyšetrovania budú pravdepodobne pribraní aj znalci z odboru zdravotníctva, resp. toxikológie.

Zdroj: cas.sk, KR PZ Banská Bystrica │ Foto: Facebook/Záchranná zdravotná služba Bratislava, YouTube/K-Row L