Známa hollywoodska herečka zmizla pred niekoľkými dňami na jazere Pitu v Californii. Polícia už našla vo vode jej telo. Na člne sa nachádzal spolu s ňou aj 4-ročný synček Josey. Z toho, čo urobila krátko pred smrťou, sa vám potisnú do očí slzy.

Naya Rivera, jedna z hviezd populárneho seriálu Glee, sa vybrala pred pár dňami na výlet so svojím 4-ročným synčekom Joseym. Prenajali si čln na jazere Piru a všetko nasvedčovalo tomu, že si dvojka spraví krásny deň. V jednej chvíli sa ale všetko zmenilo, keď sa obidvaja vybrali zaplávať si. Nevedno, ako presne k incidentu došlo, no 33-ročná herečka napokon zmizla pod hladinou vody a začalo sa pátranie.

Polícia objavila v člne len jej chlapčeka a osobné veci. Po šiestich dňoch intenzívneho hľadania napokon našli telo nezvestnej a potvrdili, že ide o Riverovú. Malý Josey mal polícií uviesť, že mamička bola vo vode, z ktorej sa už nevrátila. Mama herečky sa podľa miestnych zdržiavala pri brehu každý deň, pričom bol na ňu veľmi smutný pohľad. Na povrch ale vyšli ešte srdcervúcejšie informácie o jej posledných chvíľach.

Podľa šerifa Billa Ayubyho mohol prísť o život aj jej 4-ročný synček, ktorý sa taktiež nachádzal vo vode. Herečka mu však pred smrťou stihla zachrániť život: “Vydala všetku svoju energiu na to, aby dostala svojho syna späť do člna. Nemala jej však dosť na to, aby zaachránila aj seba,” uviedol pre CNN. Obrovský smútok a zúfalstvo prejavujú na sociálnej sieti aj jej kolegovia zo seriálu, ktorí stále neveria tomu, že herečka už nie je medzi živými.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: Instagram/nayarivera, YouTube/Entertainment Tonight