Latinskoamerický herec Facundo Arana spôsobil na Slovensku totálny ošiaľ. Do šou Let’s Dance však zavítal iba ako jeden z viacerých hosťujúcich porotcov. Už najbližšiu nedeľu si na jeho stoličku sadne niekto úplne iný.

TV Markíza sa rozhodla, že tento rok bude na divákov Let’s Dance čakať každý týždeň jedno veľké prekvapenie v podobe štvrtého porotcu. K stáliciam Adele Vinczeovej, Tatiane Drexler a Jánovi Ďurovčíkovi tak zasadne vždy nejaká iná známa osobnosť, ktorá bude s nimi hodnotiť súťažné výkony.

Neskutočné gesto Facunda cez Let’s Dance: Toto v televízii nebolo

Po Facundovi Aranovi z Argentíny zvolil štáb ďalšiu veľké lákadlo, tentokrát však ostaneme doma na Slovensku. Po mnohých rokoch sa do tanečnej šou vráti obľúbená herečka Petra Polnišová. „Teší nás, že Petra Polnišová prijala naše pozvanie a že už túto nedeľu zasadne do porotcovského kresla najúspešnejšej šou Let’s Dance. Využije tak svoje skúsenosti z tretej série, kedy sa spolu so svojim tanečným partnerom Tomášom Surovcom prebojovala až do finále,“ okomentovala Petinu účasť TV Markíza.

Veľké nadšenie vládne aj u aktuálnej hviezdy seriálu Dunaj, k vašim službám. „Milo ma prekvapilo, keď ma tvorcovia pozvali do šou ako porotkyňu jednej časti. Teším sa, akoby som mala byť na parkete aj ja. Podľa prvej časti som videla, že je to silný ročník a všetci tancujú mimoriadne dobre. Ja mám na svoju účasť v Let’s Dance najkrajšie spomienky. Let’s Dance je nádherná šou aj pre divákov, aj pre účinkujúcich. Teším sa na kolegov,” uviedla vždy vysmiata brunetka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Polnišová Peťa Official (@polnis_petusa)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial