Úvodná časť 9. série Let’s Dance priniesla na Slovensko meno hviezdneho kalibru. Do porotcovského kresla si zasadol predstaviteľ Iva z telenovely Divoký anjel. Facundo Arana zožal obrovský úspech a z každej strany sa naňho sypú samé ovácie.

Facundo Arana pôsobil celý priamy prenos Let’s Dance veľmi priateľsky. Porotkyňa Adela Vinczeová ho dokonca označila za toho najmilšieho človeka. Jej slová potvrdila v pondelok ráno speváčka Mamba Dasha, ktorá zavítala do relácie Teleráno.

Let’s Dance odštartovalo: Diváci už majú jasného favorita!

Mamba sršala nadšením a latino herca si nevedela vynachváliť. ,,Za mňa absolútne splnený sen. Musím povedať, že normálne, že celá Incheba hovorila iba o tom, že ten človek je úžasný, že najmilší človek, kedy proste zavítal do Let’s Dance. Niečo neuveriteľné, neuveriteľná energia, strašne dobré srdiečko, strašne dobrý človek, výborne sa s ním pracovalo v backstagi. Všetky sme spievali, tancovali, kričali, revali, proste úžasné. Išla z neho len milota a dobrosť,” hovorila natešená kráska, ktorej sa s Facundom podarilo aj odfotiť.

Pomedzi to, ako Dáška rozprávala, na obrazovkách sa objavili zábery, ako Facundo klebetí s herečkami Dominikou Kavaschovou, Andreou Bučko či Jankou Kovalčíkovou, ktoré sedeli v prvom rade hľadiska. ,,Toto musím okomentovať. Normálne som žiarlila. Tak Facundo prišiel z porotcovského stolíka, sa sám postavil a namieril si to k Dominike Kavaschovej a čupel pri nej 20 minút,” odhalila Mamba pikošku zo zákulisia, z čoho ostali v šoku aj samotní moderátori.

,,To nemyslíš vážne,” zareagoval Roman Juraško. ,,Normálne sme všetci žiarlili, že toto nie je možné, on tam proste sedí s nimi 20 minút a baví sa, ako keby boli starí kamaráti. Čo teda aj sú,” pokračovala užasnutá influencerka.

Fanúšikovia hviezdy telenovely Divoký anjel a Dominiky Kavaschovej určite vedia, že sa dvojica stretla pred dvomi rokmi vďaka šou 2 na 1, kde Donďu prekvapil práve jej idol. Ten sa vtedy zoznámil tiež s jej kamarátkami, a tak si i teraz spolu spravili pár záberov, ktoré na svojom Instagrame prezdieľal aj sám Facundo.

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/tvmarkizaofficia, facundoaranatagle, VOYO