A je to tu! Len pár dní potom, ako zavítali farmári na statok, vznikol aj prvý párik, ktorý sa po potužení alkoholom vrhol priamo na TO. Aj keď sa snažili zmiznúť z dohľadu kamier, zvuk vypli až o čosi neskôr…

Prvý párik Farmy? Bohatí po pár dňoch darovali chudobným alkohol, hoci netušili, že sa tým spustí na statku poriadna akcia. Vášnivá dvojica potužená pohárikmi sa najprv v tichosti vytratila, neskôr došlo aj k nežnostiam a intímnostiam. Reč je o Dominikovi Porubskom (20) a o 13 rokov staršej Michaele Štefánikovej (33), ktorí sa oddali pudom na Farme ako prví.

Dominik prišiel na statok síce ako panic, no to je teraz už minulosťou a do tajov lásky ho zasvätila skúsenejšia cukrárka z Ražňan. Z Farmy si teda tak či tak odnesie domov nezabudnuteľný “suvenír” v podobe milostného zážitku. O tom, že noc v spoločnosti Mišky sa mu páčila, nie je pochýb, čo sám okomentoval slovami: “Túto noc by som si kľudne zopakoval,” prezradil na druhý deň šťastný mladík. Celé video si pozriete >>> TU <<<.

Farma je však ešte mladá a nechajme sa prekvapiť, ako sa tento románik vyvinie v ďalších dňoch a či sa k žiadostivej dvojici nepridajú aj ďalší farmári. Okrem ľúbostných pletiek sa ale na Záhorí dajú očakávať aj konflikty a hádky, pričom doposiaľ najostrejší sa črtá medzi Twiinskami a blonďavou Karin, ktoré si už takmer skočili do vlasov.

Zdroj │ Foto: TV Markíza, farma.markiza.sk