Farma nie je ani zďaleka o večerných táborákoch a milých raňajkách s misou kaše. Farmárom postupne dochádza trpezlivosť a na povrch sa derú skryté emócie, hnev a frustrácia. Ako skončí ostrý konflikt medzi Karin a Twiinskami, ktoré sa už po pár dňoch verejne osočujú?

Na Farme sa postupne s pribúdaním povinností, ponorkovou chorobou a vytváraním skupiniek zvyšuje aj nervozita. Kým niektorí sa snažia prejsť náročný deň bez fyzickej a psychickej ujmy, iní majú potrebu neustálych konfliktov a intrigovania. To je aj prípad blondínky Karin, ktorá sa v tandeme s mamičkou Lenkou obúvajú do každého, kto im príde do rany. Karin je navyše poriadne odvážna a už padli aj prvé slová o milovaní na Farme.

Najnovšie sa frustrované dievčatá nestihli namaľovať a Karin tak prasknú nervy: “Už ma vytáčajú dva dni! Vo mne to vrie,” uľavuje si a na pomoc prichádza aj Lenka s rovnakou stratégiou: “Twiinsky sú komplet mejkap, bronzér, hento toto,doplňuje kamarátku, ktorú ale nedávno označila za hlúpu.

Keď si ale Twiinska všimla, že dievčatá pokračujú v líčení a stále nezačali pracovať, ani ona si nedáva servítku pred ústa: “Kokos, ony sa stále maľujú,” podotýka. Poznámku ale započula aj samotná Karin, ktorá sa už neudržala: “Nooo len nech nič nepočujem! Ale čo mudrujú? Veď toto je piaty deň a vždy od rána som tam! Nech ma nenase*ie! Tak uvidí! Fakt už mám riadne nervy normálne! Idem si zapáliť, lebo by som jej tam dala za ucho!” Ktovie, ako tento ostrý konflikt medzi celebritami farmárkami napokon dopadne.

Zdroj │ Foto: TV Markíza, Facebook