Šou Česko Slovensko má talent sa teší mimoriadnej obľube zo strany divákov, ktorí týždeň čo týždeň spoznávajú nových nadaných ľudí. Počas víkendu sa medzi súťažiacimi objavila aj kontroverzná tvár domácej internetovej scény, pričom od poroty dostala nekompromisnú stopku.

Adam Nemeček, prezývaný Slaytiiina, bol jedným zo súťažiacich uplynulej epizódy šou Česko Slovensko má talent, kde pohorel na plnej čiare. Kým porota k nemu bola po príchode vľúdna a Diana Mórová zdanlivo verila v talent mladého umelca, studená sprcha prišla už po prvých tónoch legendárnej pesničky Šaty od Mariky Gombitovej.

Ešte v marci tohto roka vydal neprehliadnuteľný influencer skladbu z muzikálu Neberte nám princeznú v značnej úprave, pričom sa ňou predviedol aj pred televíznymi kamerami. ,,Do pi*e, som zase zabudol text!“ zakričal extravagantný Adam v priebehu svojho vystúpenia.

,,Mňa to nebavilo. Ja nemám nič proti tomuto umeniu, ktoré ty robíš, ale keď už sme pri tých sprostých slovách, do p*dele! Tak by si mal aspoň niečo vedieť. Akože si vieš pekne sadnúť a zase hore na tých topánkach, a super kostým, akože ano… Ale ja by som sa chcela pobaviť. Mne to príde nedokončené, nedorobené, proste zlé…,“ neskrývala sklamanie porotkyňa Marta Jandová.

Počas hodnotenia poroty milovník nikotínu, ktorý spomenul, že je bez drog jeden rok, dokonca vyprovokoval Jara Slávika k odchodu zo sály. ,,Keďže nebolo vystúpenie, nemám čo hodnotiť, ja idem…,“ povedal bez emócie, kým jeho kroky nasledovala aj speváčka Marta.

Celé vystúpenie Adama Nemečka si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: JOJ.sk