Absolútny šok! Aj tak by sa dalo nazvať obvinenie, ktoré sa vznieslo na adresu speváka z chlapčenskej skupiny Backstreet Boys. Nick Carter mal údajne pred dvoma desaťročiami zneužiť mladé dievča, pričom to s výpoveďou prišlo až so značným odstupom času.

Nick Carter si len pred pár týždňami prešiel mimoriadne ťažkým obdobím, keď nečakane zomrel jeho mladší brat, taktiež hudobník Aaron Carter. Tentokrát sa musí vysporiadať so šokujúcim obvinením. 42-ročného speváka totiž v štvrtok obvinila Shannon Shay Ruth zo zneužitia, ku ktorému malo dôjsť, keď mala 17 rokov.

„Posledných 21 rokov bolo plných bolesti, zmätku, frustrácie, hanby a sebapoškodzovania, čo je priamym dôsledkom toho, že ma Nick Carter znásilnil,“ cituje Page Six dnes 39-ročnú ženu. „I keď som autistka a žijem s detskou mozgovou obrnou, verím, že nič ma neovplyvnilo viac alebo nemalo na môj život trvalejší vplyv ako to, čo mi Nick Carter urobil a povedal,“ uviedla k incidentu z roku 2001.

Člen kapely Backstreet Boys akékoľvek obvinenia odmieta, pričom za speváka vydal vyhlásenie jeho právny zástupca Michael Holtz: „Toto tvrdenie o incidente, ktorý sa údajne odohral pred viac než 20 rokmi, je nielen právne bezpredmetné, ale tiež úplne nepravdivé.“ 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Page Six | Foto: IG/backstreetboys, nickcarter