Tomuto sa povie šok! Sesterské spevácke duo Twiins, ktoré pôsobilo na hudobnej scéne celých 23 rokov, náhle končí. Za uzavretím ich spoločnej kariéry je pritom nečakaný dôvod.

Sesterské duo Twiins sa na slovenskej hudobnej scéne prezentovalo celých 23 rokov, počas ktorých bolo hosťom mnohých zábavných aj hudobných relácii. Twiinsky ale okrem slovenských úspechov prerazili aj v zahraničí, kde si na konto pripísali spoluprácu so zvučnými menami ako Snoop Dogg či Sean Paul.

O to šokujúcejšia je novina, ktorú do sveta ohlásila Daniela Nízlová (33). Twiinsky totiž definitívne končia a dôvodom má byť práve jej odchod k partnerovi, futbalistovi Stanislavovi Lobotkovi (24). “My sme ten vzťah už posunuli na takú vyššiu úroveň, takže budem už teraz skôr tam žiť,” odhaľuje pre Topky so slovami, že odchádza do španielskeho Viga, kde aktuálne pôsobí jej partner.

Dôvodom bude zrejme aj jej údajné tehotenstvo a príprava na nastávajúce povinnosti, pričom so sladkou novinkou sa mal Lobotka pochváliť aj vo futbalovom tíme. Hoci sa však spevácke duo z osobných dôvodov rozišlo, Veronika Nízlová sa spievania vzdať nehodlá a ohlásila sólovú kariéru: “Po 23 rokoch budem spievať sama,” potvrdila. Budú vám Twiinsky chýbať?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Duo Twiins bolo na hudobnej scéne 23 rokov
Sestry v spoločnom vystupovaní končia
Za všetkým má byť odchod Daniely s partnerom Stanislavom Lobotkom

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/danielatwiins, twiinsmusic