Diváci reality šou Farma sú v šoku. Súťažiaci zo statku doslova vyštvali Adama Rohárika, ktorého mnohí videli ako víťaza. Čo na vzniknutú situáciu hovorí TV Markíza?

Obrovský zvrat v reality šou Farma spôsobila vstupenka do semifinále, ktorú Adamovi ponúkla po jeho výhre v súťaži Alica. Problém bol v tom, že nebola zadarmo, ale v hodnote 10-tisíc eur zo spoločného konta. Adam sa rozhodol túto exkluzívnu šancu využiť, čím si poštval všetkých súperov na čele s Luciou a Mirkou.

Spomínané dámy sa dohodli, že Adama psychicky zdeptajú a jeho voľbu mu dajú poriadne “vyžrať”. Netrvalo dlho a 42-ročný pracant nátlak nezvládol. Pobalil sa a so slzami v očiach dal Farme 15 zbohom.

farma

Diváci sa na sociálnych sieťach začali búriť, dokonca i spisovať petíciu, aby sa Adam vrátil späť. Veľké sklamanie z toho, čo sa odohralo v šou, vyjadrila aj víťazka 12. série Xénia Gregušová, jej slová si môžete prečítať — TU —.

Určite ale všetkých zaujíma, prečo do vzniknutej situácie nezasiahla televízia. „Produkcia reality šou Farma nezasahuje do slobodného rozhodovania, prejavov a reakcií žiadneho z farmárov a ani do následkov, ktoré z týchto prejavov a rozhodnutí vznikajú v celej skupine farmárov, pokiaľ nie je ohrozený život alebo zdravie jednotlivcov. Uvedenú situáciu štáb vždy bezprostredne monitoruje a v prípade, že by malo dôjsť k ujme ktoréhokoľvek z účinkujúcich, je pripravený neodkladne zasiahnuť,“ vysvetlila pre portál Novinky.sk Zuzana Ďuricová, PR manažérka Farmy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Farma, Novinky.sk | Foto: Voyo