Farma 15 sa otriasa v základoch. Najväčší favorit na výhru sa pod vplyvom nepriaznivých okolností rozhodol hru opustiť. Ako na odchod Adama Rohárika reagovala Mirka?

Ešte pred pár dňami vládla na statku pomerne pokojná atmosféra. Všetko zmenila Adamova výhra súťaže, po ktorej mu Alica ponúkla vstupenku do finále za cenu 10 000 eur zo spoločného konta. Šikovný pracant ju prijal, netušiac, že ho to bude stáť odchod z Farmy 15.

Súperi sa do Adama pustili natoľko, že to psychicky nezvládol a rozhodol sa v reality šou skončiť. Napriek tomu, že ho bolo niektorým ľúto, na situácii to nič nemenilo. Najväčší hnev voči Adamovi pociťovala zrejme Mirka.

,,Prišli sme sem hrať, tak hrajme. A nekupujme si nejaké lístky, ktoré vás dostanú neviem kam. To sa robí v dnešnom normálnom svete, ale my sme na Farme, kde by sa to robiť nemalo. My sme prišli hrať, tak hrajme fér. Bola som ráno pri stole k nemu aj trošku nepríjemná, aj trošku viac drzá, ako som mala byť, ale všetko to bolo vzhľadom na to, že nikto nechcel nič povedať. Bolo mi to ľúto, je mi to ľúto, ale je to hra a myslím si, že bolo to preňho najrozumnejšie, čo mohol spraviť, aby očistil seba a aby nastal na Farme zase nejaký pokoj a dobrá energia, atmosféra,” povedala na kameru blondínka.

,,Urobil to, čo by mal každý normálny chlap spraviť. Takže zobrať následky toho, čo som spravil, a niesť si svoju vinu,” pokračovala Mirka, tvrdiac, že rozhodnutie odísť bolo najsprávnejšie, aké Adam mohol spraviť. Diváci si však z prvotných reakcií na sociálnych sieťach myslia opak. Jej vyjadrenie, ktoré nájdete v priloženom videu, tak určite mnohých nahnevá.

Adamov odchod z Farmy

Zdroj/Foto: Markiza.sk