Adela Vinczeová (39) potešila všetkých skalných fanúšikov skvelou novinkou. Po rokoch čakania im totiž potvrdila, že si pre nich prichystala veľké prekvapenie vo Fun radiu.

Adela je jednou z najúspešnejších moderátoriek a momentálne sa venuje viacerým projektom či televíznym reláciám. Ako mladá však začínala ako spíkerka Fun radia, z ktorého po dlhých rokoch napokon odišla, aby sa jej trochu vyčistil preplnený pracovný diár.

Pred pár hodinami ale oznámila na sociálnej sieti spolu so Sajfom úžasnú novinu, ktorá poteší všetkých fanúšikov. Obľúbená dvojica z niekdajšej Rannej šou sa totiž pri príležitosti 30. výročia rádia začne opäť stretávať pred mikrofónom: “Vy a my – spolu tento rok oslavujeme 30 rokov. To sú desiatky obľúbených moderátorov, stovky hitov, ktoré sme si všetci zamilovali a vy – najlepší poslucháči na svete. Zažite to najlepšie z Fun rádia za uplynulých 30 rokov každý piatok od 17-stej v špeciálnom narodeninovom programe: Funrádio 30 s Adelou a Sajfom,” píše sa na oficiálnej stránke.

Na špeciálnu reláciu Funradio 30 sa tak môžete tešiť každý piatok o 17.-tej hodine. Keďže pôjde o mimoriadne vysielanie, moderátorské duo si spoločne aj zaspomína na časy minulé, ktoré v éteri zažili. Fanúšikovia Sajfu a Adely, ktorá nedávno zažila nepekný úraz so stratou pamäti, neskrývajú v komentároch na Facebooku nadšenie.

Zdroj: funradio.sk │ Foto: Facebook/Adela a Sajfa, YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina