Adela Vinczeová oslávila pred pár dňami okrúhle 40. narodeniny. Napriek životnému jubileu však starnutie nerieši a rovnako nie je ani nadšenkyňou veľkých párty a osláv. Vieme však, aký darček si pre ňu pripravil jej otec Jozef Banáš, ako aj manžel Viktor Vincze.

Adela Vinczeová, ktorá nedávno nahodila šaty ako Čaputová, už patrí medzi štyridsiatničky! 12. októbra totiž oslávila okrúhle životné jubiluem, no z čísla v občianskom preukaze si ťažkú hlavu nerobí. Dokonca nepatrí ani k fanúšikom veľkých narodeninových párty či noblesných osláv. Okrúhliny si tak užila v kruhu najbližších a najmä pracovne, keďže od rána natáčala ďalší diel relácie Chart Show.

Nie, neoslavovala som vôbec, celý deň sme nakrúcali Chart Show. A to znamená, že o siedmej bol nástup a o nejakej deviatej večer odchod. Prišlo mi veľmi veľa SMS správ, za čo ďakujem, asi okolo 200,” prezradila pre portál Markíza. Ani večer, keď sa doma stretla s Viktorom, sa nekonal žiadny výnimočný večer: “Večer sme sa najedli, umyla som si vlasy a išla som spať. Viktor mi dal jeden drobný darček, ale to bolo len tak symbolicky, pretože na ten hlavný sa ešte čaká. Ja každý rok od neho dostávam foto knihu, za ten celý rok, čo sme spolu zažili a mne to stačí. Ja neviem, čo mám robiť s ďalšími vecami, nič nepotrebujem a budem rada, keď sa nám podarí na nejaký týždeň vybehnúť na chatu a len tak ležať a jesť a pozerať telku. Niečo si prečítať a ísť do prírody. To bude pre mňa najväčší darček,” hlási populárna moderátorka.

Adela, ktorá priznala počas pandémie aj miernu psychickú krízu, nedostáva hmotné darčeky ani od svojich rodičov. Jej otec Jozef Banáš si tento rok pre ňu pripravil veľmi milé a netradičné prekvapenie. “Keď bola Adelka malá, manželka s ňou nahrala kazetu, kde spievala a recitovala po nemecky aj po slovensky. Našli sme tam jednu neuveriteľnú pieseň Wir wünschen dir Alles Gute zum Geburtstag (Prajeme ti všetko dobré k narodeninám, pozn.red.). Takže k narodeninám dostala vlastný vinš, ktorý sama naspievala v nemčine ako trojročná. Je to veľmi dojímavé,” prezradil spisovateľ a expolitik pre Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, pluska.sk │ Foto: Instagram/viktorvincze