Jedným z Adeliných speváckych hostí v obnovenej relácii Chart Show bol prekvapivo aj jej manžel Viktor Vincze. To však ešte zrejme netušil, ako ho Adela zosmiešni pred všetkými divákmi.

Obľúbená markizácka relácia Chart Show sa opäť vrátila na televízne obrazovky pod moderátorským vedením ostrieľanej Adely Vinczeovej (37), ktorá sa nedávno pustila do slovenských mamičiek a za toto ich poriadne zotrela. Okrem veľkých hitov si do relácie pozvala aj známe zahraničné duo Right Said Fred, ktoré odpálilo svoj veľký hit „I´m too sexy“. Najväčším prekvapením večera bolo ale jednoznačne vystúpenie Viktora Vinczeho spolu s Petrom Varinským a Darom Richterom so známou piesňou Celebration.

Chlapci si svoju šou patrične užili a po odspievaní notoricky známej tancovačky k trojici pristúpila aj samotná Adela. Vtedy ale jej manžel nemal ani tušenia, že sa na neho chystá podraz priamo pred očami všetkých pobavených divákov. Blondínka si totiž okamžite všimla obrovský výškový rozdiel medzi Viktorom a ďalšími statnými chlapmi: „Ty si tu taký maličký,“ poznamenala pobavene na margo svojho manžela.

Viktor sa ale po zosmiešnení nenechal vykoľajiť a s humorom zareagoval na Adelinu poznámku o jeho malom vzraste: „Aj Bruno Mars je malý a ako dobre spieva,“ odpovedal sebavedomo moderátor. Žeby išlo zo strany Adely o malú pomstu za nedávny Viktorov odpis počas rozhovoru, kedy ju počastoval týmto bizarným menom?

Viktor bol spomedzi troch chlapov najmenší
Jeho výšku okamžite okomentovala aj Adela
Moderátorka je pri Viktorovi sama poriadne vysoká

Zdroj: TV Markíza │ Foto: TV Markíza, Instagram, YouTube