Adela Vinczeová (37) sa v médiách či na sociálnych sieťach neprezentuje príliš vyzývavo a o to väčší šok zažili fanúšikovia pri pohľade na jej najnovšie zábery. Z decentnej moderátorky sa totiž stala zvodná cica!

Adela patrí na Slovensku k moderátorskej špičke a záujem o ňu majú aj susední Češi. Ankety Oto vyhráva ako na bežiacom páse a jej hlavnou zbraňou je predovšetkým humor a intelekt. Blondínka sa nikdy príliš neštylizovala do pózy zvodnej alfa samice a radšej volí decentné či pohodlné outfity.

O to väčšie prekvapenie nastalo, keď televízia Markíza zverejnila Adeline najnovšie zábery, ktoré s ňou nafotil zahraničný fotograf Marcel Gonzalez-Ortiza. Dlhonohá moderátorka sa nahodila do minišiat a s výrazným stylingom, o ktorý sa postarala Zuzana Kanisová, vyzerala neodolateľne.

Pri fotení pózoval aj roztomilý psík Moric, no treba uznať, že Adeline odvážne zábery štvornohého miláčika úplne zatienili. Manželstvo ukecanej blondíne rozhodne pristane, pričom takto opeknela za posledných desať rokov.

Nové snímky Adely môžete vidieť >>> TU <<<.

Adela po boku manžela opeknela
Pre Markízu nafotila zvodné zábery, kde je Adela za femme fatale

Zdroj: markiza.sk │ Foto: Facebook, Tv Markíza