Adela Vinzeová (37) sa rovnako ako iné známe slovenské ženy zo šoubiznisu poriadne zmenila. Rok 2009 je už dávno za nami a neuveríte, ako naša najúspešnejšia moderátorka vyzerala kedysi.

Adela Vinczeová začínala ako moderátorka vo Fun rádiu, odkiaľ po dlhých rokoch presedlala definitívne na televíziu. Televízia Markíza zverejnila v rámci výzvy “10 year challenge” záber moderátorky spred 10 rokov a porovnala ho s dnešným výzorom. Pred pár dňami pritom fanúšikov odrovnala zaspievaním hitu 99 Luftballons v obľúbenej Chart Show.

Treba uznať, že naša najúspešnejšia moderátorka, ktorá sa počas uplynulého roka vydala za Viktora Vinczeho, je vekom stále krajšia a krajšia. Ku viacerým vylepšeniam si pritom dopomohla sama a okrem odstránenia znamienok na tvári si najnovšie nechala pomocou niekoľkotisícového strojčeka vyrovnať zuby.

Ako sa však hovorí, krása ženy vychádza predovšetkým z vnútra a na Adele je vidieť posun smerom ku ženskosti, vyrovnanosti a slobodnejšiemu prejavu. Čo-to môže mať na svedomí aj jej manžel, ktorý ju dotiahol k divadlu, detskému táboru, a ako priznala sama Adela, dáva jej najavo lásku v takej forme, akú doposiaľ nezažila.

Adela od roku 2009 výrazne opeknela

Zdroj │ Foto: Instagram, wikipedia.org, TV Markíza