Naša najúspešnejšia moderátorka Adela Vinczeová má momentálne plnú hlavu starostlivosti o bábätko, ktoré si chcú spolu s Viktorom adoptovať. Televíznu tvár ale zasiahla veľmi bolestivá udalosť, keď po 16-tich spoločných rokoch prišla o milovaného člena domácnosti.

Adela Vinczeová sa spolu s Viktorom aktuálne plne venuje starostlivosti o bábätko. Moderátorská dvojica si pred mesiacmi osvojila dieťatko, hoci proces ešte stále nie je definitívne ukončený. Ak však všetko pôjde ako doposiaľ, Adela a Viktor budú onedlho oficiálne hrdými rodičmi.

Tvár relácii Trochu inak či Milujem Slovensko však zasiahla veľmi smutná udalosť. Ako uverejnila fanúšikom na sociálnej sieti, po 16-tich spoločných rokoch sa musela bolestivo rozlúčiť s milovanou fenkou Mini. Psík televíznu tvár pravidelne sprevádzal aj na natáčaniach či počas vysielania vo Fun radiu. Adela priznala, že ju trápia aj výčitky svedomia kvôli tomu, že Mini presunula k rodičom, kde mala staršia fenka viac pokoja.

Svoju milovanú spoločníčku však musela nechať napokon uspať. “Niekedy by sme príbeh radšej naťahovali, len aby neskončil. No koniec raz príde a vie byť úľavou. Verím, že pre Mini bol,” zamýšľa sa. Napokon moderátorka k fotke zo spoločného posledného dňa pripojila aj úvahu o smrti: “Odmietame starnutie, smrť. V druhom pláne teda niekde plačeme nad sebou. Ale nejako tie konce aj oslobodzujú. Nie je sa totiž kam hnať, napokon je aj tak cieľ len jeden. V niečom toto vedomie dokáže robiť život plnším. Drahá Mini, ďakujeme Ti za všetko. Aj za lekciu s koncom,” odkázala psíkovi do neba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/trochu_inak_s_adelou, RTVS