Adela a Viktor Vinczeovci sa po dlhých útrapách konečne dočkali vytúženého bábätka. Hoci ešte nič nie je úplne isté, dvojici už teraz dieťatko prirástlo k srdcu a dúfajú, že skončia ako skutočná rodina. Ako ale priznáva moderátorka, nový človiečik zasiahol aj do ich manželského vzťahu.

Adela a Viktor sa už dlhšiu dobu snažili stať rodičmi, no napokon sa aj po moderátorových vyšetreniach u lekára rozhodli pre adopčný proces. Ten trval poriadne dlho, no nakoniec sa čakanie známej dvojici vyplatilo. Už v novembri sa totiž Vinczeovci dočkali svojho bábätka.

Viktor, ktorý obľubuje ekologické témy, navyše prezradil, že dieťatku nekupovali žiadnu luxusnú výbavičku. O malého človiečika sa pritom starajú buď spoločne alebo striedavo podľa pracovných povinností. Adela však pre Šarm uviedla, že príchod nového člena rodiny nezasiahol len do ich životov, ale aj do spoločného vzťahu s Viktorom.

Vždy som hovorila, že sa s Vikim vôbec nehádame asi aj preto, že nemáme deti. Ale teraz už občasná nervozita nastala,” priznala. Našťastie, doposiaľ sa vždy obidvaja dokázali následne upokojiť a situáciu vyriešiť. Moderátorka dodala, že stres im spôsobuje aj veľa nezrušiteľných záväzkov, a tak nemôžu byť len doma v pokoji. Viktora ako otca vychválila so slovami, že ku všetkému pristupuje odvážne a samostatne, kým ona sama je  ustráchanejšia: “Ja sa napríklad trochu bojím ísť s dieťaťom autom niekam sama… Ale dobieham ho veľmi statočne,” uisťuje verejnosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: IG/viktorvincze, Televízia Markíza