Populárna moderátorka Adela Vinczeová (39) nemyslí v ťažkom čase koronakrízy len na seba či svoju rodinu. Peknou sumou sa rozhodla pomôcť aj slovenským rodinám, ktoré majú aktuálne finančné problémy.

Adela Vinczeová je známa svojimi charitatívnymi aktivitami, ktorými sa ale len nerada chváli na verejnosti. Radšej ako pompézne ukazovanie milodarov na sociálnych sieťach či v televízií má blondínka rada pomoc ľuďom v núdzi v súkromí. Inak tomu nie je ani teraz v čase koronakrízy.

Populárna moderátorka, ktorá pravidelne vyhráva ocenenia, sa rozhodla pomôcť rodinám, ktoré kvôli koronavírusu a karanténe finančne trpia. Do fondu vzájomnej pomoci, ktorý 1. apríla zriadila vláda Igora Matoviča, prispela peknou sumou 1 000 eur. Vo fonde je pritom k dnešnému dňu celkovo vyzbieraných 608 847 eur, pričom k celkovej sume prispeli aj títo slovenskí politici.

Ani po tomto štedrom počine sa moderátorka nechcela k veci bližšie vyjadrovať. Ako Adela uviedla už dávnejšie, s prosbou o pomoc sa na ňu obracajú ľudia pomerne často. Okrem finančných príspevkov ale niektorým z nich pomáha aj veľmi konkrétnym spôsobom a s obľubou im napríklad uhradí psychologické terapie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pokladnica.sk │ Foto: Instagram/viktorvincze, Televízia Markíza