Slovenský spevák Adam Pavlovčin, vystupujúci pod pseudonymom Adonxs, už neraz dokázal, že je interpretom hodným svetových rebríčkov či pódií. A svojou novinkou Ovrthnkr vysoko nastavenú latku rozhodne nepodliezol.

Už sú tomu dva roky, čo Adam Pavlovčin hviezdil v speváckej šou SuperStar, v ktorej svojou výhrou zrejme nikoho neprekvapil. Od prvého kastingu bol totiž pasovaný za veľkého favorita a každým svojím ďalším vystúpením to len potvrdzoval.

Talentovaný mladík po svojom víťazstve nezaspal na vavrínoch. Zmenil si meno, pustil sa do vlastnej tvorby a vydal debutové CD s príznačným názvom Age of Adonxs. Z neho včera večer predstavil v poradí už piaty singel s názvom Ovrthnkr, ku ktorému na YouTube zverejnil aj videoklip. Ten sa opäť nesie na slovenské pomery v pomerne kontroverznejšom duchu, avšak do zahraničných hudubných televízii by zapadol ako uliaty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Aj fanúšikovia zanechali pod videom pozitívne reakcie, ktoré hovoria, že i tentokrát ide o dielo, ktorým by Adonxs mohol konkurovať svetovým hviezdam. ,,Tento človek neprestane prekvapovať. Či v hudbe alebo klipmi, ktoré sú svetové. A tie vokály… škoda len toho slabého ocenenia Adama na Slovensku, po rokoch máme speváka svetových kvalít,” napísal svoj názor istý Michal, s ktorého slovami sa nedá nesúhlasiť. Adam, bravó!

Zdroj/Foto: YouTube/ADONXS, Instagram/ageofadonxs, topfashionmagazine