Známa moderátorka Adriana Kmotríková si toho v živote preskákala viac než dosť. Aj napriek tvrdým ranám osudu sa však vždy postavila na nohy a opäť sa vrátila do spravodajstva TV JOJ. O to viac je šokujúce, že sa rozhodla pre radikálny krok, ktorý jej zmení život.

Obľúbená blondínka sa na televíznych obrazovkách objavuje dlhé roky. V roku 2015 sa však spred kamier vytratila, keď jej bol diagnostikovaný nádor na mozgu. Nasledovala operácia a náročná liečba, no Adriana sa z toho najhoršieho dostala a opäť sa vrátila do práce.

Radosť z dobrého zdravotného stavu však netrvala dlho, keďže jej o dva roky neskôr našli nádor na maternici. Po ďalšom zákroku sa zotavila natoľko, že mohla viesť ničím nerušený život a znova hviezdiť pred kamerami. Je to však iba pár hodín, čo dala Kmotríkova v televízií JOJ výpoveď.

Dobre informovaný zdroj z okolia moderátorky nám totiž prezradil, že kolegovia to v posledných mesiacoch nemali so 49-ročnou ženou ľahké. Adriana mala byť nestabilná, nesústredená, ba priam otravná. Malo tak dochádzať k menším konfliktom a napätá situácia sa vystupňovala až do bodu, keď sa tvár hlavných správ cítila v tíme nechcená. Podľa oficiálneho stanoviska, ktoré bude zrejme určené pre média, sa Kmotríková rozhodla viac venovať charitatívnym aktivitám.  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: joj.sk, Instagram/tvjoj