Moderátorka si prežila ťažké obdobie, keď musela podstúpiť operáciu mozgu, pričom jej vyoperovali nebezpečný nádor. Následne si musela prejsť chemoterapiou a rádioterapiou. No je z toho naozaj vonku?!

Adrianine zdravotné problémy jej skomplikovali život a prehodnotila svoje priority. Prešla si náročnou liečbou a svoj boj nakoniec vyhrala. Pred niekoľkými mesiacmi sme vás informovali, že Kmotríkovej síce vybrali život ohrozujúci nádor, no lekári nemohli vybrať celý útvar a je možné, že časť nádoru sa stále nachádza v jej tele.

V tejto chvíli to vyzerá tak, že moderátorka je v dobrom zdravotnom stave a pravidelne chodí na lekárske prehliadky. No aj napriek tomu sa bojí budúcnosti. „Všetko je v poriadku, ale to neznamená, že to bude navždy takto. Ono to raz príde, ale neviem kedy,“ priznala svoje obavy pre cas.sk.

Rodina je jej veľkou oporou a považujú ju za statočnú ženu. Adrianin syn Tomáš hodnotí jej zdravotný stav podľa rastu vlasov. Ak ich nemala, vedel, že je chorá. Aj sama Jojkárka opäť túži po dlhých vlasoch a teší sa z každého milimetra, ktorý narastie. Naopak dcéra Linda vie o všetkom, čo sa týka jej zdravotné stavu.

Adriana je veľká bojovníčka a my veríme, že je už z toho najhoršieho vonku. Želáme skoré uzdravenie a veľa síl.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: facebook.com