Relácia Bez servítky spojila tento týždeň niekoľko známych tvárí. V stredu varila pre svojich hostí Michaela, ktorá ostala zo dňa na deň sama na dve deti, pričom tretie nosí pod srdcom. Súperka Adriana Poláková, bývalá moderátorka a vychýrená cukrárka, sa rozhodla Miške pomôcť.

Pri Miškinom dni pukalo srdce nielen jej súperom, ale i divákom pred obrazovkami. Súťažiaca, ktorá to v Bez servítky skúšala aj pred dvomi rokmi, sa pred kamerami zdôverila so svojím ťažkým osudom. V deň natáčania to boli presne tri mesiace, čo sa jej partnerovi zastavilo srdce.

Miška sa zrazu stala samoživiteľkou dvoch detí, ku ktorým už čoskoro pribudne tretie. Mamičkiných hostí sa jej príbeh síce veľmi dotkol, no dohodli sa, že pri bodovaní naň prihliadať nebudú. Podnikateľka Adriana Poláková sa svojej protivníčke rozhodla pomôcť inak, založila pre ňu transparentný účet.

,,Nikto tu nie je večne, ale najhoršie, keď odíde nečakane a žena ostane sama… S jedným dieťaťom je to ťažké, ale s tromi? A hypotékou?” zamyslela sa na svojom Instagrame Aďka, ktorá zverejnila číslo spomínaného účtu. Ak teda Miške chcete pomôcť, môžete tak spraviť zaslaním ľubovoľnej čiastky na číslo účtu:

SK15 1100 0000 0029 3383 9245

Adriana Poláková

Zdroj/Foto: Instagram/adriana_polakova, Facebook/Bez servítky – TV JOJ