V obľúbenej kulinárskej šou tento týždeň súťažia viaceré známe tváre. Okrem bývalej moderátorky Adriany Polákovej či rapera Radova Bartoša alias Kelsa môže byť divákom povedomá aj súťažiaca Michaela. Napriek tomu, že na kameru pôsobí mierne odmerane, v súkromí sa vyrovnáva s veľkou bolesťou.

Michaela to v Bez servítky neskúša prvýkrát. O 1000 eur bojovala presne pred dvomi rokmi, kedy sa v zostave stretla napríklad aj s temperamentnou módnou divou Monikou Nemčokovou.

Tentokrát to má Miška omnoho ťažšie. Ako prizná počas dnešného večera, dieťatko, ktoré čaká, svojho otecka poznať nebude. ,,Nám sa stala tragédia. Môj partner, dnes sú to presne tri mesiace, čo nás opustil. Ostali mi po ňom tri deti. Starší syn Ryan, mladšia Izabelka a tretie dieťa, je to chlapček, ale to sa už nedozvedel.”

Partia z Bez servítky po natáčaní: Toto sa snáď ešte nestalo!

Martin, s ktorým Miška tvorila pár 12 rokov, si už radostnú správu o očakávaní vytúženého syna, vypočuť nestihol. V zahraničí mu totiž zlyhalo srdce. Aby mamička uživila tri maličké deti, hneď po narodení synčeka sa chystá vrátiť do práce.

O smutnej udalosti povie súťažiaca aj svojim hosťom pri stole, ktorých správa veľmi zasiahne. ,,Čokoľvek by si potrebovala, kedykoľvek sa ozvi,” uvedie Kelso. Ako dopadne Miškin večer, pri ktorom jej budú pomáhať jej rozkošné ratolesti, si môžete pozrieť už dnes na Jojke.

Bez servítky

Zdroj: Joj.sk | Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ