Bývalá hviezda relácie Teleráno je aktívna na sociálnej sieti aj po tom, ako sa rozlúčila s divákmi Markízy. Teraz sa Adriana Poláková svojim fanúšikom pochválila úplne novým účesom, za ktorý dostala samé komplimenty.

Už tomu budú pomaly tri roky, čo Adriana Poláková vymenila televíziu za krásny kaštieľ v Rakúsku, ktorý s priateľom premenili na úžasný penzión. Popri každodennej práci sa podnikateľka delí so sledovateľmi aj o rôzne recepty. Tie sú vždy zárukou kvality, keďže Aďka je už dlhodobo vychýrenou kuchárkou a najmä cukrárkou.

Pred pár dňami ale bývalá moderátorka prekvapila fanúšikov videom z úplne iného súdka, konkrétne z kaderníckeho salónu. Populárna kráska si nechala skrátiť vlasy, ktoré väčšinou nosila zviazané do copíka, a zmenila aj farbu. Rozlúčila sa s blond a privítala žiarivú medenú farbu. ,,Tuším najlepší účes, čo na vás vidím, bomba,” odkázala Aďke jedna zo sledovateliek, pričom i ostatné komentáre sa niesli v podobnom duchu. Pozrite sa aj na úžasnú premenu Adriany Polákovej!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AdrianaPolakovaofficial (@adriana_polakova)

Zdroj/Foto: Instagram/adriana_polakova