Manželstvo českého moderátora Jakuba Prachaře a modelky Agáty Hanychovej sa má otriasať v základoch. Potom, ako sa prevalila informácia, že dvojici to poriadne škrípe, sa začali objavovať svedectvá o nevere, pričom nasledovalo odsťahovanie sa Jakuba zo spoločného príbytku. Agáta sa však rozhodla ešte pritvrdiť.

Po prevalení informácie, že bol český moderátor údajne neverný bývalej modelke, ich vzájomný vzťah sa ešte zhoršil. Nakoniec sa odsťahoval zo spoločného domu. Prachařová musí byť poriadne nahnevaná, keďže sa rozhodla porušiť dohodu, ktorú si manželia dali ešte pred narodením dcérky. Obaja sa totiž rozhodli, že ich takmer 2-ročnú Miu nebudú ukazovať na sociálnej sieti, a keď tak iba z pohľadu, kedy jej nebude vidno do tváre.

Agáta sa tejto dohody držala do chvíle, kým si Prachař nezbalil kufre. Na sociálnej sieti totiž ukázala dievčatko v plnej kráse. ,,Moja, a áno, ukázala som ju, až keď som to chcela ja,“ komentovala záber, kde Agáta drží v rukách svoju rozkošnú dcérku. Fanúšikovia sú však presvedčení, že tento krok spravila, len aby nahnevala manžela. ,,Toto je natruc Jakubovi,“ napísala jedna z dám. ,,Načo je dobré robiť si takto zle a provokovať, je to aj jeho dcéra, aj on má rozhodovať,“ zareagovala ďalšia žena.

Dá sa tak predpokladať, že český moderátor je poriadne nahnevaný, keďže je o ňom verejne známe, že si svoje súkromie úzkostlivo stráži. Zdá sa, že známa brunetka sa rozhodla začať mediálnu vojnu, pričom je otázne, ako na to zareaguje samotný Prachař.

Zdroj: expres.cz  |  Foto: Instagram/agatahanychova, Instagram/tvjoj, Facebook/Agata Pracharova