Agátu († 39) stále nenašli! Kde bola v čase vraždy mamičky ich dcérka?

Dátum:

Počas uplynulého víkendu šokovala celé Slovensko brutálna vražda len 39-ročnej ženy, ktorá zomrela rukou vlastného manžela. Podľa neho mala Agáta z Budče odísť v piatok (11. marca) do práce, pričom sa už nevrátila domov, na základe čoho nahlásil jej nezvestnosť na polícii.

Tieto dni majú mimoriadne trpkú príchuť pre rodinu 39-ročnej Agáty z Budče (okr. Zvolen), ktorá mala byť zavraždená a následne zohavená vlastným manželom. Ten ju mal podľa úvodných informácií po usmrtení rozštvrtiť a kúsky jej tela vyhadzovať počas jazdy z osobného automobilu.

„Pri podrobnej domovej prehliadke sa na chvíľu zlomil a priznal sa, že ju zabil, rozštvrtil a pozostatky vyhodil na horskom priechode Čertovica. Policajti tam však zatiaľ nič nenašli. Potom už nevypovedal. Objavili sa tiež informácie, že rozštvrtené telo hodil do rieky Hron. Polícia pracuje s viacerými verziami,“ uviedol pre Nový Čas nemenovaný zdroj. Ako dodal, dom obete bol síce uprataný, no polícia v ňom našla stopi krvi, pričom jej manžel Štefan (46) bol obvinený a momentálne je stíhaný väzobne.

Manželia, ktorí sa spoznali v Írsku, kde obaja žili a pracovali, však boli rodičmi len 7-ročnej Vanesky, pričom tá zrejme v osudnú chvíľu nebola doma. 11. marca totiž otec pre ňu prišiel do dediny na východnom Slovensku, odkiaľ Štefan pochádza: „Prišiel po ich dcérku Vanesku. Tá tu bola od pondelka, lebo mala prázdniny v škole,“ uvádza Nový Čas. Zároveň preň známa obvineného muža prezradila, že medzi manželmi to malo v poslednom období škrípať.

„Keď otehotnela, vrátili sa na Slovensko a v Budči si dali postaviť dom na kľúč. Lenže Števo naďalej chodil robiť do Írska a niekedy odišiel aj na niekoľko mesiacov. A keď je žena sama doma tak dlho, nerobí to dobrotu… Vraj od neho chcela odísť,“ dodala anonymná žena, ktorá zároveň tvrdí, že Štefan manželku miloval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/A.K.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...