Minister obrany Jaroslav Naď má poriadne náročné obdobie. Keďže na susednej Ukrajine zúri konflikt s Ruskom, sú potrebné neustále rokovania o pomoci, či už humanitárnej alebo materiálnej. Najnovšie ale politik na sociálnej sieti priznal, že sa nachádza v nemocnici. 

Minister obrany Jaroslav Naď má aktuálne starostí vyše hlavy. Kvôli konfliktu na Ukrajine, ako aj tisíckam vojnových utečencov na východe Slovenska, musí neustále zabezpečovať humanitárnu aj materiálnu pomoc Ukrajine.

Akoby to nestačilo, politik má momenmtálne aj zdravotné problémy, ktoré ho dostali až na lôžko do nemocnice. Ako priznal na sociálnej sieti fanúšikom a voličom, trápi ho obličkový kameň, ktorý sa postaral o to, že Naď musel na najbližšie dni zrušiť svoj nabitý pracovný program.

Chcem Vás informovať (kým mi zaberajú lieky a som schopný písať), že, žiaľ, zo zdravotných dôvodov musím zrušiť dnešný a zajtrajší program. Budem ok, len obličkový kameň si vybral ten “najvhodnejší” čas a minimálne dnes a zajtra budem v nemocnici. Držte sa a hlavne v zdravíčku,” odkázal vo štvrtok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO