Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj mal byť podľa oficiálnych informácií vo štvrtok účastníkom dopravnej nehody. Stalo sa tak počas jeho cesty do Kyjeva, kam mieril v noci zo stredy na štvrtok. Hlavu našich východných susedov okamžite prezrel a vyšetril lekár.

Volodymyr Zelenskyj sa stal v noci zo stredy na štvrtok účastníkom dopravnej nehody. Ako uviedol na sociálnej sieti jeho hovorca Serhij Nykyforov, prezident Ukrajiny sa vracal do Kyjeva, keď do jeho vozidla narazil iný automobil.

Toto auto zároveň narazilo aj do ďalších vozidiel v Zelenského kolóne. Prezidenta po zrážke okamžite vyšetrili lekári, no, našťastie, nezistili žiadne zranenia. V nemocnici skončil aj vodič druhého vozidla. Celú nehodu momentálne prešetruje polícia.

V Kyjeve sa zrazilo auto s autom prezidenta Ukrajiny a eskortnými vozidlami. Zdravotníci sprevádzajúci hlavu štátu poskytli vodičovi nevyhnutnú pomoc a prevoz sanitkou. Prezidenta vyšetril lekár, nezistili sa žiadne vážne poškodenia,“ uviedol hovorca v statuse. Na Ukrajinu pritom odišiel bojovať aj známy účastník reality šou Farma.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Sergii Nykyforov │ Foto: YT/Denník N, DNAIndiaNews