Obľúbený hollywoodsky herec Alec Baldwin prežíva mimoriadne ťažké životné obdobie. V októbri minulého roka postrelil nešťastnou náhodou kamermanku pri natáčaní. Tá zraneniam podľahla, pričom hviezda čelí policajným výsluchom a vyšetrovaniu. 

Baldwina však postihla o niekoľko mesiacov ďalšia tragédia, tentokrát priamo v rodine. Ako herec informoval pred niekoľkými dňami na sociálnej sieti, vo veku 92 rokov ho navždy opustila milovaná mama.

Moja rodina s najhlbším smútkom uverejňuje nasledujúce oznámenie. Carol M. Baldwin, matka hercov Aleca, Daniela, Williama, Stephena Baldwina a dvoch dcér Elizabeth a Jane, zomrela dnes v meste Syracuse v štáte New York,” zverejnil v statuse. Zároveň si v ďalších riadkoch zaspomínal na jej život a všetky dôležité udalosti.

Hercova mama si pritom v roku 1991 prešla ochorením rakoviny prsníka. Keď sa jej podarilo zvíťaziť, začala sa venovať boju proti chorobe, ktorá postihuje veľké množstvo žien po celom svete. Počas týchto aktivít vyzbierala milióny eur, ktoré pomohli zachraňovať životy. K dojímavým slovám pripojil Baldwin aj krásnu fotografiu mamy Carol v neskoršom veku, no taktiež z obdobia jej mladosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/alecbaldwininsta, YT/ABC News