Päť súťažných párov šou Let’s Dance si uplynulú nedeľu prišli vychutnať naživo aj obľúbení herci zo seriálu Dunaj, k vašim službám. Samozrejme, kostýmy nechali doma a nahodili na seba to, v čom sa cítia dobre a príťažlivo. Lesanu Krauskovú a Petra Pechu ledva spoznáte.

Kým Lesana Krausková stvárňuje v seriáli Dunaj, k vašim službám konzervatívnu a silne veriacu predavačku a módnu návrhárku Alenku, Peter Pecha Michala, ktorý sa mal stať kňazom.

Skutoční partneri krások z Dunaja: Petra má tohto herca a Lesana?

V reálnom živote sa mladí herci obliekajú, samozrejme, inak než na pľaci, kde sa vracajú do 40. rokov. Dvojica spolu skvele vychádza aj mimo kamier a uplynulú nedeľu si vyšla na Let’s Dance. Mladá herečka stavila karty na “malé čierne”, ktorými sa nikdy nič nedá pokaziť, a jej kolega na niečo omnoho extravagantnejšie.

Peter si po boku očarujúcej Lesany zapózoval v bielom komplete pozostávajúcom z nohavíc a dlhšej vesty, v ktorej nechal vyniknúť svoje se*y svalnaté telo. Neprehliadnuteľný outfit doplnil ešte o slnečné okuliare, pričom spoznal by ho asi málokto. Čo poviete? 🙂

Let's Dance

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial