Už to viac nevydržala! Alex Mináriková si po ostrom konflikte na televíznych obrazovkách vyslúžila obrovskú vlnu kritiky zo strany divákov. Mladá podnikateľka sa napriek zmluve o mlčanlivosti rozhodla prehovoriť na internete v mene admina.

Alex Mináriková sa netají tým, že už po príchode do štrnástej série reality šou Farma cítila výrazné antipatie k súťažiacej Natálii. Ich vzájomná nevraživosť vyústila až do ostrého konfliktu, počas ktorého mladá blondínka nešetrila vulgarizmami na adresu staršej fitness trénerky.

Po zhliadnutí danej epizódy si Alex vyslúžila obrovské množstvo kritiky na sociálnych sieťach. Práve tam sa rozhodla prehovoriť v mene admina, keďže jej zmluvné podmienky zrejme nedovoľujú vystupovať pod vlastným menom až do jej oficiálneho ukončenia pôsobenia v šou.

„Priznáva si chybu, jej správanie a jej preslov pri voľbe druhej duelantky Natálie bol už cez čiaru. Uvedomuje si z jej strany zlyhanie, v ten daný moment to boli pre ňu nekontrolovateľné emócie,“ vyznala sa v tretej osobe a následne požiadala Lenártovú o odpustenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Týmto sa jej chce ospravedlniť, že to prehnala. Nekonečný konflikt medzi nimi vyriešený v duelovej aréne,“ znejú slová v jej úprimnom príspevku, na čo však Natália dodnes nereagovala.

Foto: Instagram/Alex_Minarikova, voyo.markiza.sk