Napínavý duel s prekvapivým výsledkom. Aj tak by sa dal opísať boj Šimona Koleňa a Dagmar Kubínovej, ktorí opustili šou pred bránami semifinále. Študent zo Štiavničky využil možnosť zo strany réžie a svojej partnerke zanechal milý odkaz prostredníctvom Alice.

„Láska moja, zvládneš to. Verím, že to zvládneš aj bezo mňa. Veľmi ťa ľúbim. Ďakujem ti, že som ťa spoznal na tejto Farme,“ farmár uviedol spočiatku a napriek tomu, že bol horúcim kandidátom na výhru 75 000 eur, s ľahkosťou v hlase priznal, že sa vďaka svojej polovičke už teraz cíti ako víťaz.

„Si pre mňa víťazstvo. Budem ťa čakať vonku určite, to sa nemusíš báť, budem pripravený na teba a hlavne bojuj aj za mňa a buď psychicky silná a odolná,“ odkázal jej na margo blížiacich sa semifinálových rozstrelov. Následne nežnej farmárke vyznal city pred zrakom ostatných účinkujúcich.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Strašne som rád, že som ťa spoznal a že ťa mám, takže ťa strašne milujem a drž sa,“ zakončil svoj preslov, následkom čoho sa Mináriková neudržala a skončila v slzách. „Strašne ma z toho bolí srdce,“ priznala i samotná Alex po tom, čo si vypočula slová svojho partnera.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk