Americká herečka, ktorá sa medzi fanúšikmi preslávila aj účinkovaním v seriáli Smash, prežíva nesmierne náročné obdobie. 41-ročná blondínka totiž prišla o časť svojej najbližšej rodiny. Jej tehotná sestra s manželom a dcérou zahynuli pri nehode vodného lietadla.

Americká herečka Megan Hilty v týchto dňoch prežíva náročné chvíle. 41-ročná kráska, ktorá sa preslávila aj účinkovaním v seriáli Smash, mala podľa informácií Entertainment Tonight prísť o svoju tehotnú sestru Lauren spolu s manželom a dcérou.

Rodina zahynula v nedeľu vo Washingtone pri havárii vodného lietadla, pričom okrem nich prišlo o život aj ďalších desať ľudí. Polícia zatiaľ vyšetruje presnú príčinu veľkej tragédie. Pobrežná stráž USA vyjadrila všetkým zasiahnutým rodinám úprimnú sústrasť.

Spomedzi všetkých obetí však bolo nájdené len jedno telo, pri ostatných prebiehalo pátranie. Tragédiu nesie ťažko aj rodina herečkinho švagra, ktorá prišla o syna, nevestu i vnúčatá: “Kolektívny smútok, ktorý momentálne prežíva celá naša rodina, je neopísateľný. Sme veľmi zarmútení zo straty Rossa, Lauren, dcéry Remy a ich nenarodeného chlapčeka Lucu,” uviedli pre miestne noviny. Česko pred pár hodinami zarmútila správa o úmrtí obľúbeného speváka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: etonline.com │ Foto: YT/Nicki Swift, Twitter