24. februára sa v hoteli Devín uskutočnila najväčšia predvolebná debata, ktorú zorganizovali Hospodárske noviny v spoluspráci s rádiom Expres. Aj keď sa zo začiatku zdalo, že pôjde o vecnú konverzáciu, došlo k nečakanému konfliktu.

Politická diskusia sa mala niesť v prezentovaní programov, ktoré ponúkajú politické strany. Téma nákupu amerických stíhačiek však medzi Andrejom Dankom a moderátorom Braňom Závodským vyvolala konflikt. Predseda parlamentu stratil trpezlivosť a z miestnosti jednoducho odišiel.

Šéf národniarov sa rozhodol vysvetliť, prečo debatu opustil. ,,Vzhľadom na správanie pána moderátora Závodského som prvýkrát v živote odišiel z relácie. Ospravedlňujem sa divákom, pričom ďakujem Richardovi Sulíkovi za to, že postrehol úbytok môjho diskusného času. Redaktor má byť do relácie pripravený, pán Závodský opakovane zavádzal. Neprofesionalita novinárov, žiaľ, pomáha Matovičovi či Kotlebovi,“ uviedol Danko na sociálnej sieti.

Politik v závere vyjadrenia uviedol, že práve od tohto moderátora už neprijme žiadnu ponuku na politickú konverzáciu. O pár minút však zrejme zmenil názor a túto vetu nakoniec zmazal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Andrej Danko-predseda SNS  |  Foto: YouTube, Facebook/Andrej Danko-predseda SNS  |  Video: YouTube