Niekdajší predseda parlamentu sa na sociálnej sieti netají tým, že plánuje po poslednom neúspechu veľký návrat do politiky v strane SNS. Ako ale priznal, v súkromí ho už istú dobu trápil problém, s ktorým sa rozhodol zatočiť. Andrej Danko sa rozhodol dať na chudnutie!

Andrej Danko sa po neúspešných parlamentných voľbách stiahol z politiky, no nie z verejného života. Aj naďalej poskytuje rozhovory či prijíma pozvania do diskusií, a taktiež sa fanúšikom a voličom pravidelne prihovára cez sociálne siete.

Nedávno tiež vyzradil, aký vzťah má aktuálne Peter Pellegrini a Robert Fico. Ako ale niekdajší predseda parlamentu odhalil pre PLUS 7 DNÍ, po letných týždňoch ho trápi zdravotný problém mnohých Slovákov. Uvedomil si totiž, že má nadváhu a musí s tým niečo urobiť.

Po tom, čo ručička na váhe začala bezútešne stúpať, rozhodol sa politik pre zmenu životosprávy. Danko uviedol, že už pracuje na zlepšení kondičky: “Snažím sa schudnúť. Denne prejdem aj 10 kilometrov a dávam si pozor na stravu,” odvetil odhodlane. Politik už pritom doposiaľ zhodil úctyhodných 8 kilogramov, no pokračuje ďalej. Priznal však, že sa mu stále nepodarilo zbaviť jednej neresti, ktorá príliš na zdraví nepridáva, a tou sú cigary.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Andrej Danko – predseda SNS