Andrea Verešová sa počas vianočných sviatkov snaží zdieľať čo najviac času so svojou rodinou, ktorá veľmi rada trávi voľné chvíle na horách. Dovolenku im však tentokrát prekazilo konanie neznámych mužov, ktorí zarmútili predovšetkým milované deti modelky.

Celá rodina Verešovej miluje zimné športy, pričom Andrea sa venuje najmä lyžovaniu a jej deti Vanesska i Daniel si obľúbili jazdu na snowboarde. Spoločne sa tak vybrali do rakúskeho strediska Sölden. 2. januára sa však prebudili do smutného rána.

Modelka sa s nepríjemnou skúsenosťou podelila aj na sociálnej sieti. ,,Ukradli nám obľúbené lyže a deťom snowboardy, takže nemajú na čom trénovať. Nikdy by som nič podobné neurobila, pretože verím, že všetko sa v živote vráti a karma je len jedna,“ napísala nahnevaná dvojnásobná matka.

Dovolenka na horách sa tak zmenila na hrozný zážitok hlavne pre deti, ktoré mali byť súčasťou pretekov v luxusnom stredisku. O to viac bola 39-ročná kráska sklamaná a rozhodla sa poslať odkaz aj samotným zlodejom. ,,Zlodejom želám, aby boli šťastní a snáď si na tých ukradnutých lyžiach neublížia a nič nezlomia,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/andreaveresovaofficial