Po kontroverznej Dolli šou Ruža pre nevestu dobrovoľne opustila aj krásna vizážistka Anet. Keď vyriekla svoje rozhodnutie, netušila, že štáb k nej bude skutočne nemilosrdný.

Je zvykom, že keď na ceremónii vypadne nejaká slečna, ktorá od Radka nedostane ružu, s ostatnými dievčatami sa rozlúči. Ako diváci mohli vidieť v ostatnej epizóde, po tom, čo Anet ženíchovi oznámila, že k nemu necíti to, čo by mala a radšej uvoľní miesto zaľúbenejším súperkám, šou Ruža pre nevestu opustila bez akéhokoľvek slova.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Rozlúčka s kamarátkami neprišla ani mimo kamier. „Tie vypadnutia prebiehali presne, ako ste videli v šou. Keď niekto vypadol, tak sme sa mali možnosť rozlúčiť priamo tam na tej ceremónii a potom musela odísť sa baliť, takže nebol na to potom už čas. Nemohli sme za ňou ani bežať, ani nič,“ uviedla na Instagrame Anet, ktorá následne opísala aj svoj odchod.

Julie outfitom všetkých šokovala: Neuveríte, čo teraz prehlásila!

„Ten bol taký neplánovaný, že ja som sa v podstate nebalila, ja som išla rovno na hotel a pobalila ma produkcia a poslala mi kufre. Takže to bolo také drastické a nemohla som sa ísť rozlúčiť. Keby som mohla, tak určite pôjdem, ale žiaľ,“ prekvapila informáciou zo zákulisia krásna vizážistka. Dni na Srí Lanke sa pre ňu v tom momente začali stávať minulosťou.

„Ja som skončila na tom rande večer, to ste videli, že bola už tma, rovno som išla na hotel a ráno o piatej som letela, takže na poslednú chvíľu to bolo booknuté. A mala som brutálnu cestu domov, lebo ako som došla na letisko, zobrali mi letenku, preškrtli a dali mi Business Class, tak asi oni videli, že princezná ide domov. Takže ja som mala naozaj že super cestu domov,“ prezradila s úsmevom brunetka, ktorá Áziu opustila spolu s exsúťažiacou Veron.

Anet o svojom odchode z Ruže pre nevestu

 

 

Zdroj/Foto: Instagram/anetslotova, tvmarkizaofficial