Šou Ruža pre nevestu má skalných fanúšikov nielen na obrazovkách TV Markíza, ale aj na sociálnych sieťach. Tam sa romantickej šou venuje i spevák a glosátor Tomy Kotty, ktorý spolu s boxerom a komikom Adamom Bergerom alias Berginom nenechali na dievčatách nitku suchú.

Chalani vo svojom novom videu rozobrali ôsmu a deviatu epizódu, v ktorej sa s humorom a nadsádzkou povenovali tomu, čo sa dialo na Srí Lanke.

Tomy Kotty naložil Dolli z Ruže ako nikto: Prostitútka z Dubaja!

,,Fergie sa hneď v úvode začala rozčuľovať nad tým, že Radko jej naznačil, že ich jediná spoločná aktivita je rozdávanie tekutín,” začal Tomy a Bergino ho vzápätí doplnil. ,,Čo je extrémne zarážajúce, keďže Fergie vyzerá, že by za jednu kuraciu bagetu vyfajčila štyroch kamionistov. A je až neuveriteľné, že Radko sa až po ôsmich dieloch dokopal zobrať Anetku na rande,” pokračoval mladík.

Anet

Chalani ešte pritvrdili a Anet rovno zavolali. Ešte predtým ale Tomy zhodnotil, že nakoľko má Anet rozumu dosť, Radko mal u nej šance asi ako Karlos Vémola v UFC. ,,Počuj, ty si sa pýtala v telke, že či tvoj od*eb pre Radka nebol moc drsný, tak za mňa 10 z 10,” povedal Kotty do telefónu, čím krásku rozosmial. ,,Tak chápeš, čávo si myslí, že som na gumičke? Že najprv nič a potom ma zoberie zbierať čaj?” zareagovala na jeho slová brunetka.

Anet

Dvojica pánov následne Stanku označila za omietkového démona či ženu v rokoch. ,,Si od*ebala prst, čož u 30-ročnej ženy, ktorá roky nevidela chlapa, je to dosť veľký problém,” skonštatoval Tomy. Následne sa dostala na rad opäť Fergie. Tá sa bála, že v džungli stretne medveďa alebo srnku.

,,Keď som mal 4 roky, tiež som si mýlil Zvolen a Srí Lanku. Podľa mojich výpočtov by tam skôr stretla čáva, s ktorým j*bala, ako srnku,” zamyslel sa Bergino. ,,Fergie je typ dievčaťa, ktoré verí, že na Silvestra sa ti vynuluje bodycount (počet se*uálnych partnerov za život – pozn. redakcie),” doplnil ho Tomy.

Anet

Zdroj/Foto: Instagram/tomy.kotty, tvmarkizaofficial