Kontroverzný spevák a glosátor Tomáš Drahoš je skalným fanúšikom šou Ruža pre nevestu, ku ktorej po každej epizóde zanecháva na svojom Instagrame vtipné komentáre. Účastníčke Dolli však venoval samostatné videá a že ju v nich vôbec nešetril.

Najprv Tomy zverejnil video, v ktorom o Nikole K. z Považskej Bystrice spomína napríklad to, že jej syn má byť v opatere otca, nakoľko sa ho matka údajne zriekla, pričom mesačne mu má vraj prispievať sumou 30 eur. Taktiež to, že sa na sociálnych sieťach prezentuje luxusným životným štýlom napriek tomu, že je roky nezamestnaná.

Dolli z Ruže súťažila aj vo Farme! Spomínate si, ako vyzerala?

,,Nikola K. minulý rok na sociálnej sieti Tinder avizovala, že za letenku a ubytovanie priletí do Dubaja. Na tento inzerát mal zareagovať majetný muž z Dubaja a Nikoleta odletela za prácou. Z výpovede svedkov vieme, že Nikoleta K. mala mať údajne problém s alkoholom, a preto tento pracovný vzťah dlho nevydržal a o pár dní skončila na hoteli u svojej kamarátky,” znie iba úryvok z príspevku, ktorý Kotty zverejnil pred dvomi týždňami.

Nikdy nebudete tam, kde som ja

Fanúšikovia Ruže pre nevestu čakali, či sa k ostrým slovám vyjadrí aj dotyčná osoba. A stalo sa. Dolli podľa svojich slov dostáva správy, že je nenávistná mrcha, čo priznala, že je a ešte aj bude. ,,Ja chápem to, že keby rozprávali o sebe, tak to nikoho nezaujíma. Takže nejaký Ko*otis a poslancov syn, ktorí ma riešia, majú očividne nervy, lebo nežijú taký život, ako žijem ja. Ich sledujú iba deti, majú že päť followerov a chcú sa na mne priživiť. Ja to chápem, však vy ste na Slovensku, vy na Slovensku aj ostanete, lebo vy ste obyčajné ho*ná,” smeje sa blondínka. Odkázala tiež, aby si zariadili život tak, aby boli šťastní, a neriešili iných. ,,Gadžovci, priživujte sa ďalej, ale nikdy nebudete tam, kde som ja,” prehlásila na záver.

Tomy Kotty pritvrdil

Netrvalo dlho a na Dollino video ihneď zareagoval Tomy. ,,’Ko*otis má nervy, lebo nežije život ako Dolli.’ Akože toto je napríklad pravda, lebo ja som neuprednostnil lízanie r*í v Dubaji a behanie po reality shows pred svojím vlastným deckom. ‘Tomáška sledujú iba deti a má päť followerov.’ No ale týmto pádom nám tu nastáva záhadná otázka, ako je možné, že keď máš o 70-tisíc followerov viac ako ja, tak ja mám viacej lajkov na fotkách? Ako uspokojivé vysvetlenie by sme mohli zobrať napríklad to, že sa polka tvojich followerov volá Mohamed,” vysmial účastníčku Ruže známy hudobník.

Následne nahodil vážnu tvár a začal porovnávať ich kariéry. ,,Ty si prostitútka z Dubaja, ktorá na margo svojho luxusného životného štýlu zapredala vlastné decko. Smeješ sa ľuďom, že budú hniť na Slovensku a pritom ty si tu nechala hniť svojho 5-ročného syna so svojou rodinou iba kvôli po*ebaným Dior plavkám a v aute, ktoré ti ani nepatrí. Nič z toho, čo prezentuješ na svojich sociálnych sieťach, nie je tvoje. Vrátane tváre a postavy. Ty absolútne nie si v pozícii, aby si hovorila, že sa niekto na tebe priživuje,” ukončil drsny náklad Tomy Kotty.

Zdroj/Foto: Instagram/tomy.kotty, nicoleta_dolli_kortis