Obľúbenej moderátorke Anete Pariškovej sa pred pár týždňami otočil život naruby, keď jej bolo oznámené, že bude musieť bojovať s rakovinovým ochorením. Aj napriek vážnemu zdravotnému stavu však nestráca pozitívne myslenie a elán.

Trojnásobná matka nedávno priznala, že má non-hodgkinov lymfóm v oblasti hrude. Po prvej sérií chemoterapie sa nachádza v pohodlí domova, no silná liečba si už vyberá svoju krutú daň. Postupne jej začali vypadávať veľké chumáče vlasov, v dôsledku čoho sa rozhodla pre radikálny krok.

Koruna krásy moderátorky musela ísť pod nožnice, pričom s ostrihaním vlasov jej pomohol manžel Miroslav. Aneta si neskôr uvedomila, že jej je zima na hlavu a musí nosiť nejakú čiapku či šiltovku. Berie to však úsmevne, keďže si na svojich hustých vlasoch nikdy nezakladala.

46-ročná blondínka si ale plánuje zadovážiť aj parochňu, keďže dúfa v skorý návrat do práce. ,,Pre istotu by som chcela mať jednu parochňu, pretože pevne verím a dúfam, že sa ešte počas chemoterapií a liečebného cyklu budem môcť vrátiť na televíznu obrazovku,“ uviedla Parišková pre cas.sk, ktorá sa chce, hneď ako to bude možné, vrátiť do normálneho života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/aneta_pariskova_official, joj.sk