Aneta Parišková prehovorila o svojej diagnóze: Lymfóm má priamo okolo..!

Dátum:

Obľúbená jojkárska moderátorka Aneta Parišková zverejnila 5. mája záber z nemocničného lôžka, pričom oznámila zdrvujúcu správu. Momentálne ju čaká veľmi namáhavý boj so zákernou chorobou, ktorý je odhodlaná vyhrať.

Tisícky Slovákov zarmútilo priznanie Anety Pariškovej, ktorá má za sebou prvú chemoterapiu. Táto správa zabolela aj jej kolegov, ktorí držia sympatickej blondínke v boji s ochorením palce. V najnovšej relácií Topstar sa s moderátorkou telefonicky spojila Soňa Skoncová, ktorej prezradila o svojej diagnóze čosi viac.

Trojnásobná matka priznala, že má non-hodgkinov lymfóm v oblasti hrude, konkrétne okolo srdca. Lekári jej tak odporučili okamžitú intenzívnu liečbu. Známa blondínka prezradila, že keď si volala sanitku potom, ako jej prišlo nevoľno, obávala sa skôr zrazeniny v tepne. Aj keď ju zdrvujúca diagnóza šokovala, je rozhodnutá tvrdo bojovať o svoj život.

Informácia o Anetinom zdravotnom stave zasiahla predovšetkým jej manžela, ktorý bol v tom čase v USA. Momentálne sa však už nachádza na Slovensku, pričom absolvoval dvojtýždňovú karanténu. Prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk  |  Foto: IG/aneta_pariskova_official, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...