Aneta Parišková bojuje s rakovinou: Lekári jej oznámili vážne ochorenie!

Dátum:

Obľúbená moderátorka Aneta Parišková (46) prežíva náročné obdobie. Okrem toho, že pre karanténu musela nechať zatvorenú svoju škôlku a jej manžel aktuálne pracuje v USA, si vypočula od lekárov zdrvujúcu diagnózu.

Aneta Parišková sa musí aktuálne pasovať s nezávideniahodnou situáciou. Moderátorka je momentálne bez manžela, keďže ten pracuje v USA a dočasne prišla aj o biznis so svojou materskou škôlkou. Napriek tomu sa starala sama o troch synov – Daniela (12), Nathana (7) a Gabriela (8).

Prednedávnom si však od lekárov vypočula sympatická tvár JOJky smutnú diagnózu rakoviny. Parišková tak podľa svojich slov začala s chemoterapiou v Národnom onkologickom ústave v Bratislave. „V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou,“ uviedla na sociálnej sieti. Nový Čas pritom naznačil, že Aneta má údajne trpieť Non-Hodgkinovým lymfómom, čo je zhubný nádor lymfatického systému. Ochorenie sa prejavuje zvýšenou teplotou, únavou, stratou hmotnosti a opuchmi lymfatických uzlín na krku, v podpazuší a slabinách.

Zo správy sú zdrvení aj Pariškovej kolegovia: „Som z toho v šoku. Veru, najprv Andy Hryc a teraz Aneta. Hrôza. Navyše mama troch malých chalanov, ktorí ju veľmi potrebujú. Manžel v zahraničí… Ale viem, že ona je veľká bojovníčka,“ uviedla pre Šarm šokovaná Lenka Čviriková Hriadeľová. „Áno, je to hrozné, neviem na to prestať myslieť, odkedy mi to povedala. Všetci v práci sme nešťastní a v totálnom šoku z toho, čo sa stalo,“ pridala sa Andrea Pálfy Belányiová.

„Začínali sme spolu už takmer pred 24 rokmi v Záhorskej Bystrici. Prvých desať rokov vysielania bola bezkonkurenčne najpopulárnejšou slovenskou moderátorkou večerných správ. Mimochodom, to bolo v čase, keď tú jednu sprav.reláciu sledovalo viac divákov, ako dnes všetky spravodajské relácie dohromady, bola taká doba. Dnes bojuje s rakovinou a ja jej úprimne želám, aby i tento svoj boj (ako mnoho iných predtým) vyhrala. Aneta, veľa ľudí na Teba myslí a modlí sa za Teba,“ napísal Vilo Rozboril na sociálnej sieti Facebook. Všetci, vrátane Jána Mečiara, Lucie Barmošovej či exkolegyne Zlatice Puškárovej ale veria, že Aneta je silná žena a nad chorobu zvíťazí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/aneta_pariskova_official

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...