Kedysi sa táto charizmatická herečka vyjadrila, že byť elegantnou jej veľmi nejde. Dnes sa však situácia mení. Aktivity, v ktorých sa Angelina angažuje, si vyžadujú podstatne iný štýl obliekania, na aký bola zvyknutá. 

[sociallocker]Elegancia jej pristane. Úspešná herečka má so svojím rovnako úspešným (ešte) manželom Bradom Pittom početnú rodinku, ktorá sa skladá z troch adoptívnych detí a troch vlastných potomkov. Aj keď v poslednej dobe sa pošuškáva, že ich manželstvo je v koncoch a Brad sa zahľadel do svojej filmovej kolegyne. Okrem toho, že je Angelina matkou, angažuje sa aj v humanitárných záležitostiach, snaží sa pomáhať deťom a ženám z rozvojových krajín, je tiež veľvyslankyňou dobrej vôle OSN pre utečencov.

Najmä jej humanitárna činnosť je spojená s prezentáciou v spoločnosti, ktorá si vyžaduje iný štýl obliekania. V tejto práci nie je dôležitá extravagancia, ale empatia a odhodlanie. A hoci je Angelina odsudzovaná za prílišnú vychudnutosť, elegancia ako taká jej pristane a s vekom sa naozaj mení na zrelú dámu so štýlom.

elegantná Angelina Jolie

krásna Angelina Jolie

vychudnutá Angelina Jolie

elegancia Angeliny Jolie

https://www.instagram.com/p/BEgobmbmdSE/?taken-by=angelinajolieofficial

 

https://www.instagram.com/p/vobrLtsV4j/?taken-by=angelinajolie_pitt

 

https://www.instagram.com/p/vRdtXuMVxt/?taken-by=angelinajolie_pitt

 

https://www.instagram.com/p/qzEdLbMVzx/?taken-by=angelinajolie_pitt

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram, Facebook[/sociallocker]