angelina jolie elegantna

Kedysi sa táto charizmatická herečka vyjadrila, že byť elegantnou jej veľmi nejde. Dnes sa však situácia mení. Aktivity, v ktorých sa Angelina angažuje, si vyžadujú podstatne iný štýl obliekania, na aký bola zvyknutá. 

Elegancia jej pristane. Úspešná herečka má so svojím rovnako úspešným (ešte) manželom Bradom Pittom početnú rodinku, ktorá sa skladá z troch adoptívnych detí a troch vlastných potomkov. Aj keď v poslednej dobe sa pošuškáva, že ich manželstvo je v koncoch a Brad sa zahľadel do svojej filmovej kolegyne. Okrem toho, že je Angelina matkou, angažuje sa aj v humanitárných záležitostiach, snaží sa pomáhať deťom a ženám z rozvojových krajín, je tiež veľvyslankyňou dobrej vôle OSN pre utečencov.

Najmä jej humanitárna činnosť je spojená s prezentáciou v spoločnosti, ktorá si vyžaduje iný štýl obliekania. V tejto práci nie je dôležitá extravagancia, ale empatia a odhodlanie. A hoci je Angelina odsudzovaná za prílišnú vychudnutosť, elegancia ako taká jej pristane a s vekom sa naozaj mení na zrelú dámu so štýlom.

elegantná Angelina Jolie

krásna Angelina Jolie

vychudnutá Angelina Jolie

elegancia Angeliny Jolie

https://www.instagram.com/p/BEgobmbmdSE/?taken-by=angelinajolieofficial

 

https://www.instagram.com/p/vobrLtsV4j/?taken-by=angelinajolie_pitt

 

https://www.instagram.com/p/vRdtXuMVxt/?taken-by=angelinajolie_pitt

 

https://www.instagram.com/p/qzEdLbMVzx/?taken-by=angelinajolie_pitt

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram, Facebook