Je dobojované! Šek v hodnote 40-tisíc eur už má svojho majiteľa. Jedenásty ročník Česko Slovensko má talent vyhrala čistá duša so zlatom v hrdle Anička Slížová. Čo urobí s výhrou?

Anna Slížová dokázala už počas kastingu, že je skutočný zjav. Učiteľka spevu sa prihlásila do šou, aby svojich žiakov inšpirovala a na vlastnej koži zistila, aké je to stáť pred porotou Česko Slovensko má talent. Špeciálneho potorcu, rapera Michala Straku alias Ega vystúpením oslnila natoľko, že jej venoval zlatý buzzer.

anička

Napriek tomu, že počas finále Anička vystúpila ako posledná v poradí, ľudia jej poslali toľko smsiek, že sa stala zaslúženou víťazkou. A keď fanúšikovia pokornej speváčky zistia, čo urobí s výhrou, budú ju obdivovať a zbožňovať ešte viac.

„Áno, už teraz nad tým rozmýšľam trošku viacej. Aj predtým som rozmýšľala, ale ťažko sa o tom hovorilo, keď to nebolo. Teraz vám už viem s istotou povedať, že časť sumy, ktorú som získala, by som darovala nadácii, pre ktorú som spievala, benefičné koncerty, pani Miške Hulíkovej z Trnavy. A druhú časť by som venovala mojej kamarátke, ktorá má chorú dcérku, z konzervatória. Bohužiaľ, spievala som pre nich, ale pomôcť im viem len takto,“ prekvapila veľkorysá kráľovná Talentu v rozhovore pre Joj.sk. Rovnako ako zo spevu, zimomriavky naskakujú i z Aničkinej dobrosrdečnosti.

Zdroj: Joj.sk | Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj