Antónia Lišková sa dostala do povedomia slovenských divákov účinkovaním v obľúbenom seriáli Milenky. Pre mnohých bola poriadnym prekvapením, keďže dlhé roky pôsobí predovšetkým v Taliansku, kde sa stala jednou z najobľúbenejších herečiek. Práve v tejto krajine strávila aj tohtoročné Vianoce.

Sympatická blondínka stvárnila v seriáli Milenky komplikovanú lekárku Kristínu. Tvorcovia projektu sa vyznamenali, nakoľko Antónia žije v Ríme, kde aj pôsobí dlhé roky. I napriek tomu, že si ju Taliani radi ,,privlastňujú“, srdce herečky stále patrí Slovensku. Práve z tohto dôvodu sa snažila slovenské Vianoce preniesť do Talianska.

V zemi gurmánov sú totiž pri štedrovečernej večeri podávané ryby, no aj morské dobroty. 42-ročnej umelkyni však veľmi chýbala kapustnica. ,,Raz som im ju urobila a otrieskali mi ju o hlavu. Veľmi ich nechytila,“ smutne priznala Lišková pre koktail.pravda.sk. Rovnaký osud postihol aj zemiakový šalát, ktorý sa v talianskej rodine, žiaľ, neujal. Hviezda seriálu Milenky či filmu Šťastný nový rok sa tak musí prispôsobiť zvykom krajiny, v ktorej momentálne žije.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: koktail.pravda.sk  |  Foto: Facebook/Cinemax Martin, markiza.sk, Instagram/antonia_liskova_official