Na začiatku Farmy 15 by zrejme nikto nepovedal, že najmladšie účastníčky Ema a Azra sa v nej budú držať tak dlho. Kamarátky už neraz divákom ukázali, že si rady vypijú alkohol, no najnovšie si Azra vyhodila z kopýtka sama.

Farmári majú za sebou zaujímavú hru, ktorú im poslala Alica. Jej cieľom bolo, aby sa ešte lepšie spoznali. Popri tom sa však Azra stihla poriadne opiť. Dokonca až tak, že zaspala na stole.

Keď Denis čiernovlásku odniesol do sluhovne, začala byť k nemu protivná. Arogantná bola i voči ostatným, ktorých podľa Luciiných slov posielala do pi. A to len preto, že jej nevenovali dostatočnú pozornosť. Tentokrát Azru odignorovala aj jej kamarátka Ema, ktorá jej na druhý deň, kedy sa študentka tvárila, akoby sa nič nestalo, vyčistila žalúdok.

,,Proste, Azri, mne príde, že ty potrebuješ pozornosť. Nonstop, nonstop od niekoho pozornosť. A keď ti ju nikto nedá, pošleš ho do pi*e,” povedala Emka Azre na rovinu. ,,Čože? Tak môže byť, no,” reagovala na jej slová prekvapivo. Viac uvidíte v priloženom videu alebo 3. decembra o 20.30 h na Markíze.

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk, YouTube/Televízia Markíza