6. decembra zavítal na Farmu nielen Mikuláš s nádielkou, ale aj návšteva pre Niki a Azru. Mladú študentku však prišiel pozrieť niekto, koho nečakala – jej priateľ, ktorého nechala vonku. 

Všetci diváci vedia, že Azra odišla na Farmu po trojtýždňovom vzťahu. A kým zamilovaný Emil na ňu čakal doma, ona sa na statku zblížila s Denisom.

Keď prišiel čas Azrinej návštevy, kráska neskrývala šok, že za ňou prišiel práve Emil, a to dokonca s obrovskou kyticou. V nemom úžase ostali aj jej súperky, ktoré sa na plné ústa vyjadrili, že im nejde do hlavy, prečo pred takým chlapcom uprednostnila niekoho, ako je Denis.

azra

,,Toto ju bude veľmi mrzieť. Denis sa na toho chlapca nechytá ani výzorovo, ani povahovo, čo vidím. On je skromný, milý. Od neho by som nikdy nečakala, že jej povie, že je je*nutá,” skonštatovala v kuchyni Mirka, kým Azra ukazovala Emilovi Farmu. Keď sa s ním rozlúčila a vrátila sa k dievčatám, pustili sa do nej ako supy.

,,Azra, tak zlatý chlapec, čo si ty,” prehovorila k nej Mirka, ku ktorej sa okamžite pridala aj Lucia. ,,To sa zase akože nedá porovnať. To je aký cukrík. Inteligent, tichý, pokorný, voňavý, čistý, krásny,” lichotila Emilovi.

,,Úprimne, ja neviem, čo na Denisovi vidíš. Toto by pre teba neurobil,” povedala jej otvorene aj kamarátka Emka, ktorej bolo Emila ľúto natoľko, že pred kamerami neudržala slzy.

Zdroj/Foto: TV Markíza/Farma, Voyo