Babička vraj zabila 8 ruských vojakov: Neuveríte, ako to urobila!

Dátum:

Je to iba nedávno, čo sme vás informovali o Ukrajinke, ktorej sa podarilo kompótom zničiť dron. Tentokrát si pozornosť získala babička, ktorá mohla pôsobiť dojmom pohostinnosti, no opak bol pravdou. Za milým úsmevom totiž skrývala zákerný plán.

Vojna na Ukrajine je spojená s množstvom príbehov o hrdinských činoch či srdcervúcich odkazoch pre milovaných, ktorí zomreli po ostreľovaní a bombardovaní. Najnovšie sa šíri historka o babičke z Kyjeva, ktorá sa má skrývať vo svojom dome.

Čoraz viac sa totiž objavujú videá, na ktorých ruskí vojaci rabujú v obchodoch s potravinami či na pumpách. Údajne majú dostávať potravinové balíčky po záruke. Prefíkaná seniorka mala využiť ich veľký hlad a nepriateľom sa rozhodla ponúknuť pirohy, ktoré však mali byť otrávené.

Informácia o čine staršej pani mala vyplývať z telefonátu medzi ruským vojakom a jeho rodinou, ktorý zverejnil Anton Geraščenko, poradca ukrajinského ministerstva vnútra. Okupant mal počas hovoru povedať, že osem ruských vojakov pôjde kvôli otrávenému jedlu domov v zinkových rakvách. ,,Počkať, čím vás pohostila?“ mala zaznieť otázka v telefonáte. ,,Jedom!“ znie odpoveď ruského vojaka. Novinári sa momentálne snažia vypátrať babičku, aby im potvrdila príbeh, ktorý koluje sociálnymi sieťami.

Rusi čoraz viac rabujú obchody s potravinami

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: reddit.com  |  Foto: YT/Rumoaohepta7, Pixabay  |  Video: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...